Świat Okiem Biegacza Team

DLA KOGO

Propozycja jest skierowana do ambitnych zawodników i zawodniczek, którym zależy na poprawianiu swoich wyników. Nieważne czy masz 18 lat czy 70 – jeśli chcesz biegać coraz szybciej, to ta drużyna jest dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Dialog i szczera relacja z zawodnikiem jest dla mnie najważniejsza! Nie wierzę w gotowe schematy i szablony, które można wydrukować i przez cały rok trenować zgodnie z tym planem, dlatego treningi wysyłam raz na tydzień i w każdą niedzielę planujemy następne dni, poprawiamy błędy oraz analizujemy, co zadziałało dobrze.

CZEMU AKURAT JA?

Wiedzę, którą posiadam, czerpię z wielu źródeł. Pracowałem w przeszłości ze świetnymi specjalistami: trenerem Lidii Chojeckiej, rekordzistki Polski na 1500 i 5000 metrów – Januszem Maciejewskim. Ponad 4 lata trenowałem pod okiem Pawła Tarasiuka, który legitymuje się rekordem życiowym w maratonie 2:14:15, natomiast najwięcej nauczyła mnie współpraca z Bożeną Dziubińską, trenerką wielu polskich paraolimpijczyków i wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski.

Podczas podcastu Świat Okiem Biegacza rozmawiam z wielomi świetnymi biegaczami, z którymi wymieniam się doświadczeniami na temat treningu, a od 2 lat jestem sam sobie trenerem i wszystkie moje życiówki nie są starsze niż rok!

Dodatkowo wiem, że aby szybko biegać nie wystarczy tylko i wyłącznie mocny trening, ale bardzo ważna jest właściwa dieta, suplementacja, regeneracja i nastawienie, nad czym też będziemy pracować!

CENA

Miesięczna współpraca, wraz z opieką trenerską, poradami w zakresie żywienia i suplementacji, kosztuje 200 złotych.