Kajetan Przestrzelski 

Mistrz Polski Juniorów w biegu alpejskim, życiówka w półmaratonie 1:13:29

Do teamu Świat Okiem Biegacza trafiłem ponad rok temu.

Od kiedy współpracuje z Florianem mój trening przestał być monotonny. Lepsze dopasowanie prędkości na odcinkach sprawia, że nie wykonuję treningów ponad swoje możliwości. Stały progres niewielkim kosztem na treningach utwierdza mnie w przekonaniu, że zmierzamy w dobrym kierunku nie eksploatując ciała.

Pod czujnym okiem trenera przygotowałem się świetnie do półmaratonu, gdzie uzyskałem wynik 1:13:29. Był to rezultat który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania i po dzisiejszy dzień jestem bardzo z niego dumny.

System szkoleniowy Floriana jest w pełni zindywidualizowany pod zawodnika. Dzięki stałemu kontakcie z trenerem wielokrotnie miałem możliwość modyfikacji treningu zgodnie z samopoczuciem.

Trening z Florianem poleciłbym każdemu, na każdym etapie zaawansowania. Jeżeli interesuje Cię postęp w wynikach, a równocześnie cenisz sobie zdrowie jest to jak najbardziej najlepszy wybór!

 

Sebastian Bruzda:

Z Florianem trenuję od około roku. Wcześniej trenowałem przeważnie z gotowych planów, a na samym początku zwyczajnie wychodziłem i biegałem do czasu, gdy zacząłem współpracę. Moje perspektywy i horyzont na treningi biegowe rozszerzył się, poznałem wiele urozmaiceń, które dały mi dodatkowe bodźce i zdecydowanie poprawily jakość treningu!

Treningi są dopasowane do aktualnego poziomu wytrenowania i aktualnej formy, do tego spektrum jednostek jest bardzo szeroki, nigdy nie ma nudy co powoduje że organizm dostaje przeróżne bodźce, a co za tym idzie zdecydowanie poprawiają się wyniki.

Florian to bardzo dobry trener pomoże jak i początkującym biegaczom, jak i tym, którzy gonią za życiówkami – każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo dobry kontakt, analiza danych jednostek treningowych, do tego Florian to świetny gość, który odpowiednio zmotywuje i przypilnuje, by wszystko szło w dobrym kierunku!

I Ty dołącz do zespołu Świat Okiem Biegacza!