Moim dzisiejszym gościem jest Maciej Bodnartrener triathlonu, czynny zawodnik PRO, który reprezentował Polskę na Pucharach Kontynentalnych i Pucharach Świata, a prywanie mąż Oli, która również prowadzi podcast – Dziewczyna Triathlonisty!

Podcastu możesz posłuchać tu, na stronie:

Nasza rozmowa jest także dostępna na Youtube, Spotify i wielu innych platformach:

Maćka poznałem w maju, gdy razem ze mną i chłopakami z Piekielni Warszawa robił mocny akcent biegowy na stadionie Agrykoli. Potem odkryłem, że to świetny polski triathlonista, który swoją karierę zaczynał od pięcioboju nowoczesnego.

W trakcie odcinka dowiesz się, jak zacząć trenować triathlonem, do czego potrzebny jest trener i ile godzin musisz poświęcić, aby dobrze przygotować się do startu. Więcej informacji znajdziesz na kanale Youtube, gdzie Maciej dzieli się swoją wiedzę w bardzo przystępny sposób.

Jeśli ten odcinek Ci się spodobał, to proszę udostępnij go na Instagramie lub Facebooku, koniecznie mnie oznacz! To dla mnie bardzo ważna, ponieważ dzięki temu coraz więcej osób dowiaduje się o moim podcaście!

Ja zapraszam Cię również do wysłuchania poprzedniego odcinka podcastu Świat Okiem Biegacza z Pawłem Wysockim, Lubelskim Biegaczem.